CE 1312 - LICEUL TEHNOLOGIC ,,GRIGORE C. MOISIL" BUZAU

PROBELE SCRISE DIN CADRUL

EXAMENULUI DE BACALAUREAT NAȚIONAL 2020,

SESIUNEA IUNIE IULIE

Eventualele contestații pentru probele scrise din cadrul examenului de Bacalaureat 2020, sesiunea iunie iulie, se pot depune direct la centrul de examen sau se pot transmite online la adresa de email:

în zilele de 30 iunie 2020, în intervalul orar 16:00 - 20:00 și 1 iulie 2020, în intervalul orar 8:00 - 12:00

Model cerere contestație

Rezultate examen bacalaureat 2020

Președinte Comisie,

Prof. Serenella Liliana DINU

(informații utile)

Ofertă educațională
An școlar 2020 - 2021

oferta2020

Liceul Tehnologic "Grigore C. Moisil" Buzău

Filme de prezentare și promovare

Liceul Tehnologic “Grigore C. Moisil” a primit din partea statului norvegian aprobarea derulării unui program cu fonduri nerambursabile,  intitulat  “MORE SKILLFUL STUDENTS GUIDED BY VET SCHOOL & PRIVATE COMPANY IN A NORWEGIAN EXPERIENCE”.