Liceul Tehnologic “Grigore C. Moisil” a primit aprobarea derulării unui proiect  Erasmus+, pentru anul școlar 2020 – 2021, intitulat "Better Competences for Better Employability"

În cadrul acestui proiect, 36 elevi - câte 12 elevi din clasele a XI-a A, B, C având domeniul pregătirii de bază “Producție Media”, "Electronică - Automatizări" și "Electric" vor efectua un stagiu de pregătire practică de 3 săptămâni în Spania.

click aici pentru mai multe informații...

Ofertă educațională
An școlar 2020 - 2021