Oferta Educațională 2019 - 2020

oferta20192020fata oferta20192020verso

Elevii liceului Tehnologic "Grigore C. Moisil" au vizitat luni 15 aprilie 2019

Institutul de Fizică Nucleară (IFIN - HH) și ELI-NP(cel mai mare laser din lume), situate pe platforma Măgurele.

Ziua s-a încheiat cu o vizită la Senatul României

Îi mulțumim d-nei Sbîrnea Liliana, senator de Buzău, pentru invitație!

Senat

Liceul Tehnologic “Grigore C. Moisil” a primit din partea statului norvegian aprobarea derulării unui program cu fonduri nerambursabile,  intitulat  “MORE SKILLFUL STUDENTS GUIDED BY VET SCHOOL & PRIVATE COMPANY IN A NORWEGIAN EXPERIENCE”.